F1

Silverstone-ban az F1, Amerikában a WSBK és a Formula-E – menetrend

Bár a MotoGP és a WTCR már nyári szünetre ment, így sem fogunk unatkozni a hétvégén, s főleg délután és esténként lesz mit néznünk – mutatjuk a teljes időtervet a tv-s közvetítésekkel együtt.
Tisztelt Olvasóink! A P1race.hu a motorsportok egyik hazai piacvezető portálja. A honlap története 2004-ben indult motogphirek.hu néven, azóta több – szakmai és megjelenésbeli – megújuláson is átesett, pozícióját azonban mindvégig megőrizte. Mivel nem áll mögöttünk tőkeerős befektető, sem politikai támogató, így ahhoz, hogy továbbra is a megszokott vagy még annál is jobb színvonalon végezhessük a munkánkat, az Önök támogatására és segítségére is szükségünk van. Kérjük, támogassák honlapunkat a Patreonon keresztül !

A Formula-1 mezőnye a száguldó cirkusz bölcsőjének tartott Silverstone-ba látogat, a Superbike-világbajnokság szereplői – szokás szerint a betétkategóriák nélkül – Laguna Secában mérkőznek meg egymással, de izgulhatunk a TCR Európa-kupában induló magyarokért is a Red Bull Ringen, végül pedig New Yorkban most kerül sor a Formula-E duplafutamos idényzárójára. Az időeltolódás miatt a WSBK és az FE legfontosabb eseményeit este láthatjuk, de lemaradni így sem fogunk rólunk: mindkét bajnokság versenyeit élőben mutatja az Eurosport, előbbiét ráadásul a Spíler TV is. Ami pedig a többi szériát illeti: az F1 szokás szerint az M4 Sporton, a TCR Europe pedig a Sport1-en lesz élőben követhető.
 
F1 Silverstone, WSBK Laguna Seca, FE New York, TCR Europe Spielberg – a hétvége programja:
 
Péntek (július 12.)    
11:00 - 12:30 F1, 1. szabadedzés (tv: M4 Sport, élő)
13:00 - 13:30 TCR Europe, 1. szabadedzés  
15:00 - 16:30 F1, 2. szabadedzés (tv: M4 Sport, élő)
17:20 - 17:50 TCR Europe, 2. szabadedzés  
19:30 - 20:20 Superbike, 1. szabadedzés  
     
Szombat (július 13.)  
00:00 - 00:50 Superbike, 2. szabadedzés  
10:10 - 10:45 TCR Europe, Időmérő (Q1 + Q2)  
12:00 - 13:00 F1, 3. szabadedzés (tv: M4 Sport, élő)
13:30 - 14:15 Formula-E, 1. szabadedzés  
15:00 - 16:00 F1, Időmérő (Q1 + Q2 + Q3) (tv: M4 Sport, élő)
15:05 TCR Europe, 1. futam (tv: Sport 1, élő)
16:00 - 16:30 Formula-E, 2. szabadedzés  
17:45 - 18:50 Formula-E, 1. időmérő és Superpole (tv: Eurosport 1, élő)
18:00 - 18:20 Superbike, 3. szabadedzés  
20:00 - 20:25 Superbike, Superpole (tv: Spíler1 TV, 22:15, felv.)
22:00 Formula-E, 1. futam (tv: Eurosport 1, élő)
23:00 Superbike, 1. futam (tv: Eurosport 1 és Spíler1 TV, élő)
     
Vasárnap (július 14.)  
11:30 TCR Europe, 2. futam (tv: Sport 1, élő)
15:00 - 15:45 Formula-E, 3. szabadedzés  
15:10 F1, Futam (tv: M4 Sport, élő)
17:45 - 18:50 Formula-E, 2. időmérő és Superpole  
18:00 - 18:15 Superbike, Warm up  
20:00 Superbike, Superpole-futam (tv: Eurosport 2 és Spíler1 TV, élő)
22:00 Formula-E, 2. futam (tv: Eurosport 1, élő)
23:00 Superbike, 2. futam (tv: Eurosport 1 és Spíler 1 TV, élő)
 
Fotó: Ferrari S.p.A.


Hozzászólások