Hétvégi Menetrend - MotoGP a Red Bull Ringen, Superbike Mostban

A MotoGP bő másfél hónapos nyári pihenőjéről tér vissza a hétvégén, és gurul pályára a világbajnoki mezőny az ausztriai Spielbergben - míg ezzel párhuzamosan a Superbike motorosai Csehországban feszülnek egymásnak.
P1race.hu 2021-08-03 15:50:41
Motorsport szempontból dupla örömöket tartogat számunkra a hétvége, hiszen a MotoGP és a Superbike mezőnye is versenyezni fog. Előbbi Ausztriába (Red Bull Ring), míg utóbbi Csehországba (Most) látogat. Számunkra külön jó hír, hogy magyar vonatkozásokban sem lesz hiány, ugyanis a Superbike keretein belül a Supersportban ott lesz természetesen Sebestyén Péter, míg a MotoGP betétfutamaiként megrendezésre kerülő Red Bull Rookies Cup résztvevői között Görbe Somának, a Northern Talent Cup esetében pedig Rossi Moornak, Farkas Kevinnek, és Vincze Martinnak szoríthatunk - Varga Tibor egy pannóniaringi teszten sajnos megsérült, egyelőre nem tudni, hogy mikor térhet vissza.

A MotoGP versenyeit a hazai sportcsatornák közül az Aréna4 közvetíti majd, és bár a Superbike itthoni televíziós sugárzásáról nincsen hír, azért az online közvetítést a magunk részéről megelőlegeztük az Arénanak. A Red Bull Rookies Cup futamait a sorozat hivatalos facebook oldalán élő videó formájában követhetjük majd nyomon, míg a Northern Talent Cup versenyeinek a youtube ad hasonló lehetőséget. 
 
PÉNTEK      
       
09:00 - 09:40 Moto3 1. szabadedzés TV: Arena4
09:55 - 10:40 MotoGP 1. szabadedzés TV: Arena4
10:30 - 11:15 Superbike VB 1. szabadedzés Online: arena4.hu
10:55 - 11:35 Moto2 1. szabadedzés TV: Arena4
11:25 - 12:10 Supersport VB 1. szabadedzés  
11:50 - 12:20 Red Bull Rookies Cup 1. szabadedzés  
12:30 - 13:00 Northern Talent Cup 1. szabadedzés  
13:15 - 13:55 Moto3 2. szabadedzés TV: Arena4
14:10 - 14:55 MotoGP 2. szabadedzés TV: Arena4
15:00 - 15:45 Superbike VB 2. szabadedzés Online: arena4.hu
15:10 - 15:50 Moto2 2. szabadedzés TV: Arena4
16:00 - 16:45 Supersport VB 2. szabadedzés  
16:05 - 16:35 Red Bull Rookies Cup 2. szabadedzés  
16:50 - 17:20 Northern Talent Cup 2. szabadedzés  
18:20 - 18:45 Red Bull Rookies Cup Időmérő  
19:00 - 19:30 Northern Talent Cup Időmérő  
       
SZOMBAT      
       
09:00 - 09:30 Superbike VB 3. szabadedzés Online: arena4.hu
09:00 - 09:40 Moto3 1. szabadedzés TV: Arena4
09:55 - 10:40 MotoGP 1. szabadedzés TV: Arena4
10:25 - 10:45 Supersport VB Superpole Online: arena4.hu
10:55 - 11:35 Moto2 1. szabadedzés TV: Arena4
11:10 - 11:25 Superbike VB Superpole Online: arena4.hu
12:35 - 12:50 Moto3 1. időmérő TV: Arena4
13:00 - 13:15 Moto3 2. időmérő TV: Arena4
13:30 - 14:00 MotoGP 3. szabadedzés TV: Arena4
14:00 Superbike VB 1. verseny Online: arena4.hu
14:10 - 14:25 MotoGP 1. időmérő TV: Arena4
14:35 - 14:50 MotoGP 2. időmérő TV: Arena4
15:10 - 15:25 Moto2 1. időmérő TV: Arena4
15:15 Supersport VB 1. verseny Online: arena4.hu
15:35 - 15:50 Moto2 2. időmérő TV: Arena4
16:30 Red Bull Rookies Cup 1. verseny Online: Facebook
17:30 Northern Talent Cup 1. verseny Online: YouTube
       
VASÁRNAP      
       
08:40 - 09:00 Moto3 Warm-up Online: arena4.hu
09:00 - 09:15 Superbike VB Warm-up  
09:10 - 09:30 Moto2 Warm-up Online: arena4.hu
09:25 - 09:40 Supersport VB Warm-up  
09:40 - 10:00 MotoGP Warm-up Online: arena4.hu
11:00 Superbike VB Superpole verseny Online: arena4.hu
11:00 Moto3 Verseny TV: Arena4
12:20 Moto2 Verseny TV: Arena4
12:30 Supersport VB 2. verseny Online: arena4.hu
14:00 MotoGP Verseny TV: Arena4
15:15 Superbike VB 2. verseny Online: arena4.hu
15:30 Red Bull Rookies Cup 2. verseny Online: Facebook
16:30 Northern Talent Cup 2. verseny Online: YouTube

Fotó: MotoGP Media, World Superbike Media
P1race.hu
További cikkeink
Hozzászólások
Hétvégi menetrend
Fast Lane

VB állása
1
MotoGP
F. Quartararo
Yamaha
234
2
MotoGP
F. Bagnaia
Ducati
186
3
MotoGP
J. Mir
Suzuki
167
4
MotoGP
J. Zarco
Ducati
141
5
MotoGP
J. Miller
Ducati
140
Kövess minket
Podcast