Hétvégi menetrend – összes program

A MotoGP mellett is lesz néznivaló.
P1race.hu 2021-08-12 14:26:17
Ismét motorsportban gazdag hétvége előtt állunk. Nézzük a kínálatot.

MotoGP: folytatódik a gyorsasági motoros világbajnokság, a helyszín ismét a Red Bull Ring, a múlt hétvégi Stájer Nagydíj után ezúttal Osztrák Nagydíj néven fog szerepelni a verseny.
A szombati időmérőket és a warm-upokat online, az arena4.hu weboldalon lehet majd nézni, a többi programot pedig az Arena4-en.

Moto E: az elektromos világkupa is folytatódik, amely ezúttal is a MotoGP betétfutama lesz a Red Bull Ringen.
A versenyt online, az arena4.hu oldalon követhetjük figyelemmel.

Red Bull Rookies Cup: a múlt hétvége után ismét rajthoz áll az elsőszámú utánpótlás-sorozat, ismét a Red Bull Ringen. Görbe Soma az előző fordulóban egy pontot szerzett, szurkoljunk, hogy most több legyen!
A versenyeket a sorozat facebook oldalán, valamint a Red Bull TV-n keresztül nézhetjük.

IDM Superbike: folytatódik a német nemzeti bajnokság is, mely fordulónak a hollandiai Assen ad otthont. Az ezreseknél kiegyensúlyozott a verseny, ám minket elsősorban nem ez érdekel, hanem két betétfutam alábbi betétfutam.
A versenyeket a Motorrad YouTube-csatornán közvetítik élőben.

IDM Supersport 300: Assenbanrajthoz áll a HRE Team négy ifjú magyarral – Számadó Mátéval, Kardos Gergővel, Surányi Balázzsal és Oláh Barnabással. Máté a múlt hétvégén a Supersport 300 VB-n is el tudott indulni.
A versenyeket a Motorrad YouTube-csatornán közvetítik élőben.

Northern Talent Cup: a neves utánpótlás-sorozat ezúttal az IDM Superbike betétfordulója lesz Assenban. Múlt hétvégén mindkét versenyt magyarok nyerték meg: Rossi Moor és Farkas Kevin, így újra jó esély van a magyar himnuszra!
A versenyeket a sorozat saját YouTube-csatornáján közvetítik élőben.

Brit Superbike: a legnívósabb nemzeti sorozat is folytatódik Donington Parkban – ezúttal a rövidített vonalvezetést fogják használni.
A versenyeket egyetlen magyar tévécsatorna sem adja, és online streamről sem tudunk.

MotoAmerica: a tengerentúli pontvadászat is újabb állomásához érkezett, melyet a Pittsburgh International Race Complex pályáján rendeznek. Toni Elias ismét rajthoz áll – ezúttal a koronavírusos Josh Herrint helyettesíti a gyári támogatású Yamaha csapatnál.
A versenyeket egyetlen magyar tévécsatorna sem adja, és online streamről sem tudunk.

Mégegyszer, összesítve:
 
MotoGP Red Bull Ring, Ausztria
Moto E Red Bull Ring, Ausztria
Red Bull Rookies Cup Red Bull Ring, Ausztria
IDM Superbike Assen, Hollandia
IDM Supersport 300 Assen, Hollandia
Northern Talent Cup Assen, Hollandia
Brit Superbike Donington Park, Egyesült Királyság
MotoAmerica Pittsburgh Intl Race Complex, USA
 
A hétvégi menetrend, magyar idő szerint (a magyar érdekeltségű sorozatok zölddel jelölve):
 
PÉNTEK      
       
09:00 - 09:40 Moto3 1. szabadedzés TV: Arena4
09:55 - 10:40 MotoGP 1. szabadedzés TV: Arena4
09:55 - 10:15 IDM Supersport 300 1. szabadedzés  
10:55 - 11:35 Moto2 1. szabadedzés TV: Arena4
11:00 - 11:30 Northern Talent Cup 1. szabadedzés  
11:50 - 12:20 Moto E 1. szabadedzés  
12:35 - 13:05 Red Bull Rookies Cup 1. szabadedzés  
13:15 - 13:55 Moto3 2. szabadedzés TV: Arena4
13:40 - 14:05 IDM Supersport 300 2. szabadedzés  
14:10 - 14:55 MotoGP 2. szabadedzés TV: Arena4
14:15 - 14:45 Northern Talent Cup 2. szabadedzés  
15:10 - 15:50 Moto2 2. szabadedzés TV: Arena4
16:05 - 16:35 Red Bull Rookies Cup 2. szabadedzés  
16:35 - 17:00 IDM Supersport 300 1. időmérő  
16:50 - 17:20 Moto E 2. szabadedzés  
17:10 - 17:40 Northern Talent Cup 1. időmérő  
17:35 - 18:00 Red Bull Rookies Cup Időmérő  
       
SZOMBAT      
       
08:15 - 08:45 Moto E 3. szabadedzés  
09:00 - 09:40 Moto3 3. szabadedzés TV: Arena4
09:55 - 10:40 MotoGP 3. szabadedzés TV: Arena4
10:55 - 11:35 Moto2 3. szabadedzés TV: Arena4
12:35 - 12:50 Moto3 1. időmérő TV: Arena4
12:40 - 13:05 IDM Supersport 300 2. időmérő  
13:00 - 13:15 Moto3 2. időmérő TV: Arena4
13:10 - 13:40 Northern Talent Cup 2. időmérő  
13:30 - 14:00 MotoGP 4. szabadedzés Online: arena4.hu
14:10 - 14:25 MotoGP 1. időmérő Online: arena4.hu
14:35 - 14:50 MotoGP 2. időmérő Online: arena4.hu
15:10 - 15:25 Moto2 1. időmérő Online: arena4.hu
15:35 - 15:50 Moto2 2. időmérő Online: arena4.hu
16:05 IDM Supersport 300 1. verseny Online: YouTube
16:10 - 16:50 Moto E E - pole  
16:55 Northern Talent Cup 1. verseny Online: YouTube
17:15 Red Bull Rookies Cup 1. verseny Online: Facebook
17:30 Brit Superbike 1. verseny  
19:00 MotoAmerica SSP 1. verseny  
20:00 MotoAmerica SBK 1. verseny  
       
VASÁRNAP      
       
08:40 - 09:00 Moto3 Warm-up Online: arena4.hu
09:10 - 09:30 Moto2 Warm-up Online: arena4.hu
09:40 - 10:00 MotoGP Warm-up Online: arena4.hu
11:00 Moto3 Verseny TV: Arena4
11:15 - 11:25 IDM Supersport 300 Warm-up  
12:20 Moto2 Verseny TV: Arena4
12:50 IDM Superbike 1. verseny Online: YouTube
13:40 IDM Supersport 300 2. verseny Online: YouTube
14:00 Brit Superbike 2. verseny  
14:00 MotoGP Verseny TV: Arena4
15:20 Northern Talent Cup 2. verseny Online: YouTube
15:30 Moto E Verseny Online: arena4.hu
16:10 IDM Superbike 2. verseny Online: YouTube
16:30 Red Bull Rookies Cup 2. verseny Online: Facebook
17:30 Brit Superbike 3. verseny  
19:00 MotoAmerica SSP 2. verseny  
20:00 MotoAmerica SBK 2. verseny  
 
Fotó: Projekt Spielberg
P1race.hu
További cikkeink
Hozzászólások
Hétvégi menetrend
Fast Lane

VB állása
1
MotoGP
F. Quartararo
Yamaha
234
2
MotoGP
F. Bagnaia
Ducati
186
3
MotoGP
J. Mir
Suzuki
167
4
MotoGP
J. Zarco
Ducati
141
5
MotoGP
J. Miller
Ducati
140
Kövess minket
Podcast