Hétvégi menetrend – összes program

Dupla motorsportos hétvége előtt állunk.
P1race.hu 2021-09-30 17:54:30
Október első hétvégéjéhez érkeztünk, melyen három nagy bajnokság is megmérkőzik - viszont egyik sem a közép-európai időzónában.

MotoGP: a Gyorsasági Motoros Világbajnokság több, mint két év után látogat el ismét Texasba, ahol a főváros Austin melletti pályán, a Circuit of the Americas-on rendezik az Amerikai Nagydíjat.
A hétvége egy részét az ARENA4 televízió, más részét – így a versenyeket is – az arena4.hu weboldalon lehet ingyenesen nézni.

Superbike Világbajnokság: a WSBK triplafordulójának utolsó hétvégéjét rendezik a portugáliai Portimaóban. Sebestyén Petinek ezúttal is szurkolhatunk.
A hétvégét vegyesen közvetíti az ARENA4 és az Eurosport 2, de lesz olyan programpont is, amit csak online nézhetünk meg.

Brit Superbike Bajnokság: a brit nemzeti bajnokság utolsó előtti állomásához érkezett, melyet a Donington Park-ban rendeznek.
FRISSÍTÉS: A szombati versenyt a várható rossz időjárás miatt előrehozták magyar idő szerint 13:30-ra.
A bajnokságot csak fizetős streamen, az Eurosport Player-en nézhetjük.

FIGYELEM: az ARENA4 közlése szerint ezen a hétvégén még ingyenesen lehet nézni az arena4.hu weboldalon található közvetítéseket, de hétfőtől már fizetős a platform. A motorsport szurkolóinak ez nem túl jó hír, mivel a csatorna szemmel láthatóan a Bundesligát és az NFL-t részesíti előnyben.

Mégegyszer, röviden:
 
MotoGP Austin, Amerikai Egyesült Államok
Superbike VB Portimao, Portugália
Brit Superbike Donington Park, Egyesült Királyság
 
A hétvége programja, MAGYAR IDŐ SZERINT:
 
PÉNTEK      
       
10:45 - 11:15 Supersport 300 VB 1. szabadedzés  
11:30 - 12:15 Superbike VB 1. szabadedzés Online: arena4.hu
12:25 - 13:10 Supersport VB 1. szabadedzés Online: worldsbk.com
15:15 - 15:45 Supersport 300 VB 2. szabadedzés  
16:00 - 16:40 Moto3 1. szabadedzés TV: Arena4
16:00 - 16:45 Superbike VB 2. szabadedzés Online: arena4.hu
16:55 - 17:40 MotoGP 1. szabadedzés TV: Arena4
17:00 - 17:45 Supersport VB 2. szabadedzés  
17:55 - 18:35 Moto2 1. szabadedzés Online: arena4.hu
20:15 - 20:55 Moto3 2. szabadedzés Online: arena4.hu
21:10 - 21:55 MotoGP 2. szabadedzés Online: arena4.hu
22:10 - 22:50 Moto2 2. szabadedzés Online: arena4.hu
       
SZOMBAT      
       
10:00 - 10:30 Superbike VB 3. szabadedzés TV: Arena4
10:45 - 11:05 Supersport 300 VB Superpole TV: Arena4
11:25 - 11:45 Supersport VB Superpole TV: Arena4
12:10 - 12:25 Superbike VB Superpole TV: Arena4
13:30 Brit Superbike 1. verseny  
13:45 Supersport 300 VB 1. verseny TV: Arena4
15:00 Superbike VB 1. verseny TV: Eurosport 2
16:00 - 16:40 Moto3 3. szabadedzés Online: arena4.hu
16:15 Supersport VB 1. verseny TV: Eurosport 2
16:55 - 17:40 MotoGP 3. szabadedzés Online: arena4.hu
17:55 - 18:35 Moto2 3. szabadedzés Online: arena4.hu
19:35 - 19:50 Moto3 1. időmérő Online: arena4.hu
20:00 - 20:15 Moto3 2. időmérő Online: arena4.hu
20:30 - 21:00 MotoGP 4. szabadedzés TV: Arena4
21:10 - 21:25 MotoGP 1. időmérő TV: Arena4
21:35 - 21:50 MotoGP 2. időmérő TV: Arena4
22:10 - 22:25 Moto2 1. időmérő TV: Arena4
22:35 - 22:50 Moto2 2. időmérő TV: Arena4
       
VASÁRNAP      
       
10:00 - 10:15 Superbike VB Warm-up  
10:25 - 10:40 Supersport VB Warm-up  
10:50 - 11:05 Supersport 300 VB Warm-up  
12:00 Superbike VB Superpole verseny TV: Arena4
13:30 Supersport VB 2. verseny TV: Arena4
14:00 Brit Superbike 2. verseny  
15:00 Superbike VB 2. verseny Online: arena4.hu
15:40 - 16:00 Moto3 Warm-up Online: arena4.hu
16:10 - 16:30 Moto2 Warm-up Online: arena4.hu
16:15 Supersport 300 VB 2. verseny Online: arena4.hu
16:40 - 17:00 MotoGP Warm-up Online: arena4.hu
17:15 Brit Superbike 3. verseny  
18:00 Moto3 Verseny Online: arena4.hu
19:20 Moto2 Verseny Online: arena4.hu
21:00 MotoGP Verseny Online: arena4.hu
 
Fotó: Donington Park, MSVR
P1race.hu
További cikkeink
Hozzászólások
Hétvégi menetrend
Fast Lane

VB állása
1
MotoGP
F. Quartararo
Yamaha
234
2
MotoGP
F. Bagnaia
Ducati
186
3
MotoGP
J. Mir
Suzuki
167
4
MotoGP
J. Zarco
Ducati
141
5
MotoGP
J. Miller
Ducati
140
Kövess minket
Podcast