MotoGP

Jön az egész szezon egyik legsűrűbb hete- menetrend

Ezúttal ráadásul hétköznapi futamokat is rendeznek a Formula-E-ben.
Reméljük, hogy mindenki felkészült a nyár egyik legzsúfoltabb motorsportos hetére, ugyanis nem piskóta az, ami most következik: szerdán, csütörtökön, szombaton és vasárnap is lesz egy-egy berlini futama a Formula-E-nek, valamint jön a MotoGP Cseh Nagydíja, az F1 70. évforduló Nagydíja, illetve a Superbike-vb portimaói hétvégéje. És ha ez még nem lenne elég, akkor folytatódik a Motokrossz-világbajnokság 2020-as szezonja, valamint elkezdődik a Brit Superbike Bajnokság idénye is. Íme, a menetrend:

Augusztus 5, szerda
8:40 Formula-E 1. szabadedzés
11:25 Formula-E 2. szabadedzés
14:00 Formula-E 1. időmérő edzés
19:00 Formula-E 1. futam (TV: Eurosport1)


Augusztus 6, csütörtök
11:25 Formula-E 3. szabadedzés
14:00 Formula-E 2. időmérő edzés
19:00 Formula-E 2. futam (TV: Eurosport1)


Augusztus 7, péntek
9:00 Moto3 1. szabadedzés (TV: Arena4)
9:55 MotoGP 1. szabadedzés (TV: Arena4)
10:00 WSSP300 1. szabadedzés 1. csoport
10:35 F3 szabadedzés
10:45 WSSP300 1. szabadedzés 2. csoport
10:55 Moto2 1. szabadedzés (TV: Arena4)
11:30 WSBK 1. szabadedzés
11:55 F1 1. szabadedzés (TV: M4Sport)
12:30 WSSP 1. szabadedzés
13:15 Moto3 2. szabadedzés (TV: Arena4)
13:55 F2 szabadedzés
14:10 MotoGP 2. szabadedzés (TV: Arena4)
14:30 WSSP 300 2. szabadedzés 1. csoport
15:00 F3 időmérő edzés (TV: M4Sport)
15:15 WSSP300 2. szabadedzés 2. csoport
15:15 Moto2 2. szabadedzés (TV: Arena4)
15:55 F1 2. szabadedzés (TV: M4Sport)
16:00 WSBK 2. szabadedzés
16:25 BSB 1. szabadedzés
17:00 WSSP 2. szabadedzés
17:55 F2 időmérő edzés
18:55 Porsche Supercup szabadedzés

Augusztus 8, szombat
8:40 Formula-E 1. szabadedzés
9:00 Moto3 3. szabadedzés (TV: Arena4)
9:55 MotoGP 3. szabadedzés (TV: Arena4)
10:00 WSBK 3. szabadedzés
10:20 F3 1. futam (TV: M4Sport)
10:30 WSSP 3. szabadedzés
10:55 Moto2 3. szabadedzés (TV: Arena4)
11:00 WSSP300 3. szabadedzés 1. csoport
11:15 BSB 2. szabadedzés
11:25 WSSP300 3. szabadedzés 2. csoport
11:25 Formula-E 2. szabadedzés
11:55 F1 3. szabadedzés (TV: M4Sport)
12:00 WSBK időmérő edzés (TV: Eurosport 2 14:30-tól)
12:35 Moto3 időmérő edzés (TV: Arena4)
12:40 WSSP időmérő edzés
13:20 WSSP300 időmérő edzés
13:30 MotoGP 4. szabadedzés (TV: Arena4)
13:30 Porsche Supercup időmérő edzés
14:00 WSSP300 „Utolsó esély” futam
14:00 Formula-E időmérő edzés
14:10 MotoGP időmérő edzés (TV: Arena4)
14:20 BSB időmérő edzés
15:00 WSBK 1. futam (TV: Eurosport2)
15:00 F1 időmérő edzés (TV: M4Sport 14:45-től)
15:10 Moto2 időmérő edzés (TV: Arena4)
16:15 WSSP 1. futam
16:40 F2 1. futam (TV: M4Sport)
17:30 WSSP300 1. futam
17:30 BSB 1. futam (TV: Eurosport2 vasárnap 23:00-tól)
19:00 Formula-E 1. futam (TV: Eurosport1)

Augusztus 9, vasárnap
8:15 MX2 időmérő edzés
8:40 Moto3 Warm Up (TV: Arena4)
9:10 Moto2 Warm Up (TV: Arena4)
9:15 MXGP időmérő edzés
9:40 MotoGP Warm Up (TV: Arena4)
9:40 F3 2. futam (TV: M4Sport)
10:00 WSBK Warm Up
10:25 WSSP Warm Up
10:30 BSB Warm Up
10:50 WSSP300 Warm Up
11:00 Moto3 futam (TV: Arena4)
11:00 MX2 1. futam (TV: Eurosport2)
11:05 F2 2. futam (TV: M4sport)
11:25 Formula-E 3. szabadedzés
12:00 WSBK sprintfutam (TV: Eurosport2 16:00-tól)
12:00 MXGP 1. futam (TV: Eurosport2)
12:15 Porsche Supercup (TV: Eurosport1)
12:20 Moto2 futam (TV: Arena4)
13:30 WSSP 2. futam (TV: Eurosport 2 16:30-tól)
14:00 MotoGP Cseh Nagydíj futam (TV: Arena4)
14:00 Formula-E 2. időmérő edzés
14:00 MX2 2. futam (TV: Eurosport2)
14:45 BSB 2. futam (TV: Eurosport2 23:30-tól)
15:00 MXGP 2. futam (TV: Eurosport2)
15:00 WSBK 2. futam (TV: Eurosport 2 17:00-tól)
15:10 F1 70. évforduló Nagydíja futam (TV: M4Sport 14:30-tól)
16:15 WSSP300 2. futam
17:30 BSB 3. futam (TV: Eurosport2 0:00-tól)
19:00 Formula-E 2. futam (TV: Eurosport1)

Fotó: MotoGP Media


Hozzászólások