F1

Silverstone-ba látogat az F1, hosszú idő után visszatér a WSBK- menetrend

Ezzel együtt pedig újra szurkolhatunk Sebestyén Petiéknek.
Egy hét pihenő után folytatódik a 70 éves Formula-1 2020-as szezonja az Egyesült Királyságban, míg a Superbike-világbajnokság Jerezbe látogat el. Az eseményeket ezúttal az M4Sporton, illetve az Eurosporton követhetjük, és vélhetően választ kapunk arra, hogy Alex Lowesnak mennyi esélye lehet a világbajnoki cím megszerzésére, hogy Lewis Hamilton ismét simán nyer-e hazai pályán, illetve, hogy a jó formában Spanyolországba érkező Sebestyén Peti, illetve az OXXO Yamaha Team Tóth hogyan szerepel majd úgy, hogy a szokásostól eltérően két futamot kell teljesíteniük egy hétvégén. Íme, a menetrend:

Július 31, péntek
9:00 WSSP300 1. szabadedzés 1. csoport
9:45 WSSP300 1. szabadedzés 2. csoport

10:30 WSBK 1. szabadedzés
10:35 F3 szabadedzés
11:30 WSSP 1. szabadedzés
11:55 F1 1. szabadedzés (TV: M4Sport)
13:30 WSSP300 2. szabadedzés 1. csoport
13:55 F2 szabadedzés
14:15 WSSP300 2. szabadedzés 1. csoport
15:00 WSBK 2. szabadedzés
15:05 F3 időmérő edzés (TV: M4Sport)
15:55 F1 2. szabadedzés (TV: M4Sport)
16:00 WSSP 2. szabadedzés
17:55 F2 időmérő edzés (TV: M4Sport)
18:55 Porsche Supercup szabadedzés

Augusztus 1, szombat
9:00 WSBK 3. szabadedzés
9:30 WSSP 3. szabadedzés
10:00 WSSP300 3. szabadedzés 1. csoport
10:20 F3 1. futam (TV: M4Sport)
10:25 WSSP300 3. szabadedzés 2. csoport
11:00 WSBK időmérő edzés (TV: Eurosport2)
11:40 WSSP időmérő edzés
11:55 F1 3. szabadedzés (TV: M4Sport)
12:20 WSSP300 időmérő edzés
13:00 WSSP300 „Utolsó esély futam”

13:30 Porsche Supercup időmérő edzés
14:00 WSBK 1. futam (TV: Eurosport2)
15:00 F1 időmérő edzés (TV: M4Sport 14:45-től)
15:15 WSSP 1. futam
16:30 WSSP300 1. futam
16:40 F2 1. futam (TV: M4Sport)

Augusztus 2, vasárnap
9:00 WSBK Warm-up
9:25 WSSP Warm-up
9:40 F3 2. futam (TV: M4Sport)
9:50 WSSP300 Warm-up
11:00 WSBK sprintfutam (TV: Eurosport2)
11:05 F2 2. futam (TV: M4sport 13:35-től)
12:15 Porsche Supercup (TV: Eurosport2)
12:30 WSSP 2. futam (TV: Eurosport2 15:00-tól)
14:00 WSBK 2. futam (TV: Eurosport2)
15:10 F1 Brit Nagydíj futam (TV: M4Sport 14:30-tól)
15:15 WSSP300 2. futam

Fotó: Formula-1 Media


Hozzászólások