E-sport

Spielbergbe látogat a MotoGP, az F1 pedig Barcelonába – menetrend

Emellett pedig hosszú idő után folytatódik a WEC is.
Ezúttal is több hétköznapi versennyel kiegészülve folytatódik a 2020-as motorsportszezon. A MotoGP kategóriáinak mezőnyei Spielbergbe utaznak, míg a Formula-1 ezúttal Barcelonába látogat, emellett pedig jön a hat órás WEC-futam, az MXGP újabb hétvégéje, és megkezdődik az Indy500-ra való felkészülés, illetve kvalifikáció is.

Augusztus 12, szerda
8:15 MX2 időmérő edzés
8:55 Formula-E 1. szabadedzés
9:15 MXGP időmérő edzés
11:15 MX2 1. futam (TV: Eurosport2)
11:25 Formula-E 2. szabadedzés
12:15 MXGP 1. futam (TV: Eurosport2)
14:00 Formula-E 1. időmérő edzés
14:10 MX2 2. futam (TV: Eurosport2 21:00-tól)
15:10 MXGP 2. futam (TV: Eurosport2 21:30-tól)
17:00 IndyCar 1. szabadedzés
19:00 Formula-E 1. futam (TV: Eurosport1)


Augusztus 13, csütörtök
11:25 Formula-E 3. szabadedzés
14:00 Formula-E 2. időmérő edzés

16:25 WEC 1. szabadedzés
17:00 IndyCar 2. szabadedzés
19:00 Formula-E 2. futam (TV: Eurosport1)


Augusztus 14, péntek
9:00 Moto3 1. szabadedzés (TV: Arena4)
9:30 WEC 2. szabadedzés
9:35 F3 szabadedzés
9:55 MotoGP 1. szabadedzés (TV: Arena4)
10:55 Moto2 1. szabadedzés (TV: Arena4)
11:00 F1 1. szabadedzés (TV: M4Sport)
12:55 F2 szabadedzés
13:15 Moto3 2. szabadedzés (TV: Arena4)
14:00 WEC 3. szabadedzés
14:05 F3 időmérő edzés (TV: M4Sport)
14:10 MotoGP 2. szabadedzés (TV: Arena4)
15:00 F1 2. szabadedzés (TV: M4Sport)
15:10 Moto2 2. szabadedzés (TV: Arena4)
17:00 F2 időmérő edzés
17:00 IndyCar 3. szabadedzés
17:55 Porsche Supercup szabadedzés
18:00 WEC időmérő edzés (GT)
18:30 WEC időmérő edzés (LMP)



Augusztus 15, szombat
9:00 Moto3 3. szabadedzés (TV: Arena4)
9:55 MotoGP 3. szabadedzés (TV: Arena4)
10:25 F3 1. futam (TV: M4Sport)
10:55 Moto2 3. szabadedzés (TV: Arena4)
12:00 F1 3. szabadedzés (TV: M4Sport)
12:35 Moto3 időmérő edzés (TV: Arena4)
13:30 MotoGP 4. szabadedzés (TV: Arena4)
13:30 WEC Spa 6 órás (TV: Eurosport 1 13:15-től és 17:30-tól)
13:45 Porsche Supercup időmérő edzés
14:10 MotoGP időmérő edzés (TV: Arena4)
14:30 IndyCar 4. szabadedzés
15:00 F1 időmérő edzés (TV: M4Sport 14:45-től felvezetéssel)
15:10 Moto2 időmérő edzés (TV: Arena4)
16:45 F2 1. futam (TV: M4Sport 20:30-től)
17:00 IndyCar Indy500 időmérő edzés (TV: Arena4 21:00-tól)

Augusztus 16, vasárnap
8:15 MX2 időmérő edzés
8:40 Moto3 Warm Up (TV: Arena4)
9:10 Moto2 Warm Up (TV: Arena4)
9:15 MXGP időmérő edzés
9:40 MotoGP Warm Up (TV: Arena4)
9:45 F3 2. futam (TV: M4Sport)
11:00 Moto3 futam (TV: Arena4)
11:10 F2 2. futam (TV: M4Sport 13:35-től)
11:15 MX2 1. futam (TV: Eurosport2)
12:15 MXGP 1. futam (TV: Eurosport2)
12:20 Moto2 futam (TV: Arena4)
12:25 Porsche Supercup futam (TV: Eurosport1)
14:00 MotoGP Osztrák Nagydíj futam (TV: Arena4 felvezetéssel)
14:10 MX2 2. futam (TV: Eurosport2)
15:10 MXGP 2. futam (TV: Eurosport2 18:30-tól)
15:10 F1 Spanyol Nagydíj (TV: M4Sport 14:30-tól felvezetéssel)
17:00 IndyCar 5. szabadedzés
19:15 IndyCar időmérő edzés (Fast 9) (TV: Arena4)

21:30 IndyCar 6. szabadedzés

UI: Sokan kérték, hogy az egész hétvége során folyamatosan látható legyen a menetrend, ezért az E-sport kategóriába került, és így mindenki bármikor könnyedén megtalálja.

Fotó: MotoGP Media


Hozzászólások