61,453FeliratkozóFeliratkozás

Elb*sztam – mondta Bagnaia a portimãói sprinten elkövetett hibájáról

Francesco Bagnaia részletekbe menően elmagyarázta, hogy mi állt a sprintfutamon elkövetett hibája hátterében.

Márquez: Az időmérő edzés után még úgy nézett ki, hogy elég nehéz hétvégénk lesz

A portimãói sprintfutam dobogósai, Maverick Vinales, Marc Márquez és Jorge Martín értékelték a versenyt annak leintése után.

A Moto2 és a Moto3 portimãói időmérője is kiélezett csatát hozott, González és Rueda zárt az élen

A Portugál Nagydíjon a Moto2-es kategória időmérőjét Manuel González, a Moto3-as géposztályét pedig José Antonio Rueda nyerte meg.

Bagnaia hibája után Viñales nyerte a sprintet, Marc Márquez megszerezte első dobogóját a Ducatival

Maverick Viñales nyerte a Portugál Nagydíj sprintfutamát, mögötte sorrendben Marc Márquez és Jorge Martín szelték át a célvonalat.

Razgatlıoğlu egy drámai utolsó körös előzéssel nyerte meg az első barcelonai futamot

Toprak Razgatlıoğlu bizonyult a legjobbnak a Superbike-világbajnokság barcelonai fordulójának első futamán.
Enea Bastianini nyerte a 2024-es Portugál Nagydíj időmérőjét, amelyen a második helyet Maverick Viñales szerezte meg.